Bağış Yap – HAYDER | Hoca Ahmet Yesevi Derneği
ONLINE BAĞIŞ
TÜRKİYE YETİM YARDIMI (SPONSOR)

HAYDER Türkiye ve Suriye'deki yetimlerin temel insani ihtiyaçlarını desteklerinizle karşılıyor.

TÜRKİYE YETİM YARDIMI (SPONSOR)

HAYDER, desteklerinizle Türkiye ve Suriye'deki yetimlerin eğitim, sağlık, gıda, giyim ve barınma gibi ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Filistin aylık yetim sponsorluk bedeli 100 TL'dir.
Türkiye aylık yetim sponsorluk bedeli 200 TL'dir.
Suriye aylık yetim sponsorluk bedeli 300 TL'dir. 

Gelin, siz de bir yetime sponsor olun. Yetimler kimsesiz kalmasın.

UNICEF rakamlarına göre, savaş, doğal afet, açlık, hastalık gibi nedenlerde dünya üzerinde 400 milyona yakın çocuk, yetim-öksüz ya da terk edilmiş durumda. Her gün 10.000’e yakın, yılda 3 milyonun üzerinde çocuk yetim kalıyor.

Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca çocuk insan kaçakçılığı, çocuk işçiliği, madde bağımlılığı, organ mafyası, fuhuş ve dilenci şebekeleri tarafınca istismara açık ve kendilerini muhafaza edemeyecek durumda.

HAYDER çocukların psikolojik ve fiziki anlamda aldığı yaraların rehabilite edilip tekrar hayata kazandırılmaları yanı sıra madde bağımlılığı, misyoner kuruluşlar ve dilenci şebekelerinden korunmaları, eğitim almaları ve güvenli bir şekilde hayatlarını devam ettirebilmeleri için "Yetim Fonu" ile yaraları sarmaya çalışıyor.

HAYDER yurt içi ve yurt dışında ihtiyaç sahipleri, yerlerinde yapılan incelemeler sonucu tespit edilen yetimlere yönelik nakdi yardım projeleri, kıyafet-giysi projeleri, yetimhane inşaatı gibi insani ve sosyal yardım projelerinin finansmanı için oluşturulan ortak havuz hesabımıza sizler de dilediğiniz miktarda bağış yaparak katkıda bulunabilirsiniz.