ONLINE BAĞIŞ
FİLİSTİN YARDIMLARI
Filistin topraklarına sahip çıkarak kardeşlerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için girdiğimiz bu yolda siz de HAYDER'e destek olabilirsiniz.
TL
FİLİSTİN YARDIMLARI

1948 yılından bu yana Filistin topraklarını işgal ederek onbinlerce kardeşimizi şehit eden ve yüzbinlercesini yaralayan Siyonist İsrail güçleri, her geçen gün büyük bir kin ve nefretle Müslümanları yurtlarından çıkarmaya çalışıyor.

HAYDER olarak, ilk kıblemiz Mescid-i Aksa'nın işgal altında olduğu Filistin'e yardım gönderiyoruz. Temel insani yardım paketleri başta olmak üzere, ihtiyaç duyulan her alanda yardım seferberliği başlatarak kardeşlerimizi yalnız bırakmamanın gayreti içerisindeyiz.

Siyonist İsrail’in işgale başladığı günden bu yana Filistin topraklarında ve özellikle son 10 yıldır abluka altında bulunan Gazze Şeridi'nde yaptığı zulümler durmaksızın devam ederken, bölgede hastane, gıda, ilaç, barınma, eğitim, elektrik gibi ihtiyaçlar güçlükle karşılanıyor.

Gazze'ye, Kudüs'e ve işgal altındaki tüm Filistin topraklarına sahip çıkarak kardeşlerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için girdiğimiz bu yolda siz de HAYDER'e destek olabilirsiniz.